Hakkımızda

Hakkımızda


Turneo Turizm  Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin 11890 Belge Nolu  üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Seyahat acentemiz sizlerin yoğun ilgisi sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek Anadolu’nun Bütün Bölgelerinde önde gelen SEYAHAT Acenteleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

25 yılı aşan mesleki tecrübemizde, seyahat işinin ticari işlemlerden çok daha fazlası olduğunu her zaman savunduk. Bu, misafirlerin ihtiyaçlarının anlaşılmasına ve verilen sözleri yerine getirerek bunu destekleme yeteneğine, güvene dayalı ilişkiler kurma taahhüdü olduğunu hiç unutmadık.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Acentemiz, misafir mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli, genç kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.

2024 de başladığımız  www.memleketimdetatil.com ile , yurtdışında yaşayan gurbetçilerimize yönelik sitemizle, en iyi fiyat – kalite garantisiyle hizmet vermekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Turneo Turizm  misafirlerine rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm konaklama süresince beklentilerinin ötesinde hizmet vererek %100 misafir memnuniyetini sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Turneo Turizm  ekip arkadaşlarımızın % 100 memnuniyetini sağlamayı hedef olarak belirlemiştir.

Teknoloji ve organizasyon ekipleri, haftanın yedi günü çalışan çağrı merkezi, satış ofisi ve tüm operasyonel birimleri ile "daha mutlu" bir çalışma ortamını oluşturmuş ve bunun sonucu olarak misafirlerine daha kaliteli hizmet götürmeyi ve misafirlerini daha fazla mutlu etmeyi amaç edinmiştir.

 

ŞİRKET BİLGİLERİ

Şirket Ünvanı                                    :              Turneo Turizm Tic Ltd Şti

Ticaret Sicil No                                  :              9797

Mersis No                                          :              0871055191100001

Vergi Dairesi                                      :              Marmaris

Vergi No                                             :              8710 055 1911

Adres                                                 :             Kemeraltı Mah. 125. Sok/  Marmaris - Muğla - TÜRKİYE